Zwroty i reklamacje

Zgodnie z przepisami prawa, w szczególności z Kodeksem Cywilnym (w szczególności w art. 556-576 Kodeksu Cywilnego), Sprzedawca obowiązany jest dostarczyć Klientowi Produkt bez wad.
Jeżeli sprzedany Produkt ma wadę fizyczną lub prawną, Klient ma prawo złożyć reklamację.
Składanie reklamacji.

W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:
1. Formularz reklamacji
Wypełnij formularz reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyny reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady. Tutaj możesz pobrać formularz.

2.Odesłanie produktu
Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią paragonu lub faktury zakupu.

3. Wysyłka
Reklamowany produkt należy wysłać na adres:
BookCafe Romana Chipa,
ul. Św.Mikołaja 42,
50-128, Wrocław
Formularz możesz wysłać w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: book.cafewro@gmail.com lub pocztą na adres ul.Św.Mikołaja 42 albo razem z towarem.

Uwaga! Jeżeli jesteś we Wrocławiu, możesz też skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta, wówczas sami odbierzemy reklamowany produkt od Ciebie.
Wszystkie reklamację będą rozpatrzone w najbliższy termin, ale nie później, niż 14 dni od dnia otrzymania towaru od Klienta. Przy uznaniu, że reklamacja jest zasadna, zwrócimy Klientowi całkowity koszt, poniesiony przez Klienta, w tym koszt towaru i koszt dostawy, przelewem na konto Klienta lub gotówką w zależności od formy płatności, wybranej przez Klienta przy zakupie towaru. Albo wymienimy uszkodzony towar na pełnowartościowy na żądanie Klienta pod warunkiem obecności towaru na magazynie.
Przy korzystaniu z usług przewoźnika należy sprawdzić stan przesyłki od razu przy odebraniu. W przypadku uszkodzonego opakowania i/lub towaru należy niezwłocznie zgłosić ten fakt przewoźnikowi oraz sklepu internetowemu, a uszkodzony towar odesłać nam. Po odbiorze przesyłki i potwierdzeniu danych dla zwrotu pieniędzy w ciągu 1-3 dni zwrócimy Klientowi całkowity koszt, poniesiony przez Klienta, w tym koszt towaru i koszt dostawy, przelewem na konto Klienta lub gotówką w zależności od formy płatności, wybranej przez Klienta przy zakupie towaru. Albo wymienimy uszkodzony towar na pełnowartościowy na żądanie Klienta pod warunkiem obecności towaru na magazynie.

Zwrot towaru.

Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami:
BookCafe Romana Chipa,
ul. Św.Mikołaja 42,
50-128, Wrocław
lub elektronicznie: book.cafewro@gmail.com
Formularz oświadczenia pobierz tutaj albo w zakładce "Odstąpienie od umowy".
Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę.
Skutki odstąpienia od umowy.
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Klientowi wszystkie otrzymane od Klienta płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas: Odbiór Osobisty dla Klientów we Wrocławiu, Paczkomaty InPost na terenie Polski, w ciągu 1-3 dni od dnia otrzymania towaru od Klienta i potwierdzenia danych dla zwrotu pieniędzy, przelewem na konto Klienta lub gotówką w zależności od formy płatności, wybranej przez Klienta przy zakupie towaru.
Szczegóły zasad składania reklamacji oraz zwrotu towaru znajdziesz także w Regulaminie Sklepu Internetowego.

Made on
Tilda